"3.Türkiye Puzzle Günleri" Puzzle etkinliği 10 Kasım 2019 - 10 Ocak 2020 Tarihleri arasında yapılacaktır..

Emine Barış Taphasan Anısına Sevgili Emine, seninle puzzle yolumuz çok geç kesişti.Fakat seninle bu yolda o kadar çok tatlı anı biriktird...

Emine Barış Taphasan Anısına

By Kasım 15, 2017

Emine Barış Taphasan Anısına

Sevgili Emine, seninle puzzle yolumuz çok geç kesişti.Fakat seninle bu yolda o kadar çok tatlı anı biriktirdim ki.
İçindeki o puzzle aşkını,yaşama tutunma isteğini,hedeflerini,ideallerini şen kahkahalarınla birlikte dakikalarca konuşur,her telefonu kapattığımda, Emine abladan öğreneceğim çok şey var derdim.
Seninle birlikte süregelen hastalığına içindeki puzzle aşkınla cevap verir,seni etkilemesine izin vermezdin.

Puzzle etkinliğinde "ben de varım" demiştin,"Beni mazur gör,ben teknoloji özürlüyüm bana yardımcı olursun demiştin" buna rağmen,insanüstü bir çabayla etkinlik içinde inanılmaz bir performans gösterip gururumuz olmuştun.

emine barış taphasan


Herkese ders verir gibiydi hayata bakışın.Geceleri bir araya gelir,herşeyden sohbet ederdik,etkileyici puzzle performansınla her zaman beni şaşırttın.Sonra bir gün kalktın taa İstanbullara gittin "Puzzle hız Yarışmasına katılacağım"dedin.Ve oranın "Onur Konuğu oldun, iki yıl üstüste yarışmanın özel ödülünü aldın.
Başka bir gün inanılmaz mutluydun, "O mu bizi toparlıyor yoksa bizmi onu" isimli puzzle sergini açmış,tüm sevdiklerinle bu mutluluğunu paylaşıyordun.

Telefonda konuşurken,bana "Fotoğraflarda hiç iyi görünmüyorum"derdin.Halbuki bilmiyordun ki,gözümde nasıl bir Dev olarak görünüyordun.
Sen benim puzzle devimdin.Herşeyi kaldırabilecek güçte bir devdin.
Biliyor musun Emine abla,gittiğine hala inanmıyorum,inanmak istemiyorum.20 Eylül 2017 kara bir gün.
Bu dünyada elini tutamadım,gittiğin yere puzzle parçalarından bir yol yap ki seni bulabileyim orada.! Seni Seviyorum Dev Kadın!emine barış taphasan

emine barış 

 by Türkiye Puzzle Günleri

Bunlarıda beğenebilirsiniz

0 yorum